מקלחונים מעוגלים

     
 

מקלחונים מעוגלים כמו שמעולם לא פגשתם

אם גם אתם סבורים כי יש לשדרג את מקלחון האמבטיה, ולא ניתן לחצוב בקירות החדר, התקינו מקלחון פינתי במקום זה שמקביל לקיר. ואם כבר בוחרים מקלחון פינתי, אז מקלחון עגול הוא שיספק את החזון החדש בחדר האמבטיה! מהו מקלחון עגול ומדוע הוא חשוב מאד להטמעה בחדרי אמבטיה בהם רוצים להטמיע עיצוב בוטיק מפנק ומענג?

מקלחון מעוצב וקל לתפעול

מקלחונים עגולים הנם מקלחונים מעוצבים מן המעלה הראשונה. הם מורכבים מזוג דלתות אשר בהיסגרן הן יוצרות רבע מעגל. הקירות הם רדיוסי המעגל והדלתות הן המעטפת שלו. בנוסף, על כל דלת מוטמעת ידית פרזול מעוצבת וסוחפת. הדלת יכולה להיות מעוצבת באופן חלק או בהתזת חול לשמירה על פרטיות המתקלח. המקלחון משתלב בבתים עם כל סגנונות העיצוב והצבע באשר הם.

מקלחון עגול מעוצב

מקלחון קומפקטי ובטוח לשילוב ביתי

פעמים רבות אנו חוששים לבחור רכיבי עיצוב חדשים לחדר האמבטיה שמא לא יתאימו או יבלטו יתר על המידה. עם מקלחונים עגולים ההתאמה תמיד תהיה מושלמת בכל חדר אמבטיה. הם קומפקטיים, מתכתבים היטב עם עיצובה של האמבטיה שהיא בדרך כלל עגולה, ויוצרים את כל מה שצריך בשביל להטמיע אותם בחדר ולא לחשוש מהתוצאות. אם אתם חושבים כי מקלחון חדש ומעוצב הוא /שצריך להיות מוטמע בבית, בחרו מקלחונים עגולים ותיווכחו בעוצמותיו של המוצר היוקרתי.

מקלחון פינתי ברמה אחרת

הטמעת השיש בקירות, עיצוב הדלת ועיצוב הפרזול פשוט לא משאירים מקום לספק: מדובר במקלחון פינתי מעוצב שיעשה מהחדר שלכם פנינה בזכות עצמה. חדר האמבטיה שלכם, בין אם הוא מודרני ובים אם הוא כפרי, בין אם הוא מעוצב בסגנון בורגני ובין אם הוא דומה יותר לסגנון הכפרי יכול להכיל בתוכו מקלחון עגול ולזכות את עצמו בעיצוב שלא היה לו קודם לכן. מקלחון עגול מספק לדייר את כל מה שהוא צריך בשביל ליהנות מנוסחה דקורטיבית איכותית בחדר האמבטיה החדש.

א.א מראות – מקלחונים עגולים פינתיים בהתאמה אישית

א.א מראות הנה חברת בוטיק לייצור מקלחונים מעוגלים. אם גם אתם סבורים כי הגיעה העת לשדרג לעצמכם את חדר האמבטיה, בחרו מקלחונים עגולים וזכו את עצמכם בכל יתרונות העיצוב בחדר האמבטיה. המקלחונים מתאימים לשילוב בכל חדר בכל סגנונות העיצוב ומשרים איכות ונוחות, כמו גם תחושת עינוג אמתית על האדם המתקלח. הכניסה והיציאה קלות וההתנהלות בפנים יותר ממפנקת. 

 

 

 

 

 

תקרות נמתחות