כיורים לאמבטיה

     
 

כיורים לאמבטיה של הם לכאורה דבר מובן מאליו בחדר האמבטיה שלנו, ויש שיגידו שלא סתם חדר האמבטיה נקרא חדר אמבטיה, מפני שהאמבטיה עצמה היא העומדת במרכז החדר. אבל עם זאת, צריך לזכור שהכיור באמבטיה מוצב במקום אסטרטגי בחדר, בדרך כלל במקום המרכזי ביותר, שכן אותו מקיפים משטח מתאים, מראה ושאר חפצי הניקיון. 

כיורים לאמבטיה עברו תהליך מאד משמעותי בייחוד בשלהי המאה העשרים ובעיקר במאה העשרים ואחת. אם בעבר, כיורים לאמבטיה היו בדרך כלל סטנד נפרד, או סתם כיורים אליפסים פשוטים, כיום ניתן למצוא מגוון רחב של כיורים לאמבטיה בצורות ובגדלים שונים והם בהחלט מהווים חלק ראשי יותר מחדר האמבטיה שלנו. כיורים לאמבטיה בסטנד נפרד כמעט שלא נמצא בעיצובים המודרניים וזאת בעיקר משום שמרבית האנשים מעדיפים לרכז את מרבית עיסוק הטיפוח בחדר האמבטיה ולכן כיום מעדיפים לעצב את הכיור כחלק ממשטח עבודה, כדי שנוכל לפרוש על ידו את המוצרים הנלווים לו כגון רחיצת השיניים ושאר מוצרי טיפוח לנו או לילדינו.

היום נוכל למצוא כיורים לאמבטיה בצורה האלפיסית המוכרת, אך נוכל למצוא כיורים לאמבטיה גם בצורות של עיגול, מלבן וריבוע. העיצוב המודרני הרחיב גם את מקומו של הכיור ולכן מי שמעוניין בעיצוב חדשני ומפואר יותר, יוכל גם לעצב את חדר האמבטיה שלו עם כיורים לאמבטיה בגדלים לא קונבנציונליים כגון כיורים מלבניים או אליפסיים גדולים יותר והם יכולים לבוא שקועים במשטח העבודה או אפילו בולטים מחוצה לו ובכך ליצור חציצה בין הכיור למשטח.תחום הפאנג שווי אשר תופס תאוצה, נכנס גם הוא לחדר האמבטיה ולכן היום ניתן לשלב מאפיינים אנרגטיים יותר גם בקרב כיורים לאמבטיה כגון שילובם עם חלוקי נחל. כיורים לאמבטיה כיום באים בצורות ובגדלים חדשניים וכעת עליכם רק לבחור מה מתאים לרוחכם.

 

 

 

 

 

תקרות נמתחות