התקנה ותיקון דודי שמש

     
 

מה לדעת, מה לשאול ולמה להתכונן מראש בעת התקנת דוד שמש? האמרה הידועה היא שדברים רעים באים בצרורות. שמרית מעולם לא התייחסה לאמרה הזו, היא טענה שמדובר בדברי הבל ותו לא. אך זה לא עזר לה ובסופו של דבר היא נאלצה לחוות את האמרה הזו על בשרה. היה זה יום חורף קר, המזגן התקלקל ולא היתה לה שום להתחמם. בעודה מסתובבת עם מעיל בביתה, החשמל בכל הרחוב קרס ועד שחברת החשמל הצליחה לתקן את התקלה והחשמל חזר עברו שלוש שעות. כאשר חשבה שזהו, נגמר כל הסיפור הזה והיא יכולה להכנס למקלחת וללכת לישון גילתה ברוב תסכולה וכעסה שהחשמל שהתנתק וקפץ הרס לה את דוד השמש ועכשיו היא תאלץ להתקשר לטכנאי דודי שמש שיתקן אותו.

בבוקר למחרת הגיע הטכנאי ולאחר שבחן את הנזק טען שאין לה ברירה ושמרית צריכה להתקין דוד שמש חדש. התקנת דוד שמש נראה לשמרית כמו סיפור מההפטרה, איך היא אמורה לדעת שהדוד החדש יהיה בסדר? למה להתכונן מראש? מה היא צריכה לברר לגבי התקנת דוד שמש? כמה עולה התקנת דוד שמש? כל כך הרבה שאלות! חשוב מאוד שכאשר אתם מבררים על התקנת דוד שמש שהטכנאי שיתקין לכם את הדוד יהיה איש מקצועי ואמין. התקנת דוד שמש באופן הנכון והמדוייק מבטיחה הנאה מהדוד לאורך זמן. חשוב מאוד לפני התקנת דוד שמש לברר שהוא עומד בתנאי תו התקן של מכון התקנים הישראלי.

שימו לב לגודל של דוד השמש, התקנת דוד שמש גדול מדי עלול להביא לבזבוז מים ואילו בדוד קטן מדי אתם עלולים להיוותר עם מעט מים ממה שתדרשו. שימו לב שהמיכל וקולטי השמש של דוד השמש מוצבים בצורה הנכונה והמדויקת ביותר – דוד השמש חייב להיות מונח במצב אנכי, קולטי השמש חייבים להיות מונחים בזווית של 45 מעלות. הנחתם באופן זה מבטיחה שקליטת קרני השמש תהיה קליטה מקסימלית. כמו כן, חשוב לשים לב שהמרחק בין דוד השמש לבין הקולטים לא יעלה על 5 מטרים, אחרת המים בדוד השמש לא יתחממו כראוי.

 

 

 

 

תקרות נמתחות