אביזרי אמבט

     
 

אביזרי אמבט

מעוניינים לחדש את עיצוב חדר האמבטיה? די בהוספת אביזרים נלווים קטנים וחיוניים בשביל לחדד את המסר הדקורטיבי ולהעניק לחדר תחושה חמימה ואינטימית. כאן תוכלו ללמוד הכל על התאמת אביזרי אמבט יוקרתיים לכל רחבי החדר. הם מבוססים על עיצוב מטאלי כסוף, ועשויים כולם מחומר אלחלד. אלו אביזרי אמבט בשילוב נירוסטה, שהוא חומר הגלם הראשון במעלה בתחום החסינות מהחלודה. על כן, לא תצטרכו לתחזק את המוצרים. הם יישמרו מבריקים וכמו חדשים גם לאחר שנות שימוש רבות ופוריות.

MGS – המותג הבינלאומי לאביזרי אמבטיה

כמותג ברזים מוביל, מספקת חברת MGS גם אביזרי אמבט מעוצבים נלווים. בחברת המותג תוכלו למצוא מחזיקי-ברזי אגנית צינוריים, מתלים למגבות, מעמדים לגלילי נייר טואלט, ועוד. ניתן למצוא גם כלים מעולם הסניטציה כמו כוסות נוזלים מתכתיות, מסנני כיור ומנקי אסלות כסופים. בחברת MGS אביזרי אמבטיה הם גם פונקציונאליים ונוחים לשימוש וגם מעוצבים ברמה שתחמיא מאד לחדר הרחצה שלכם.

אביזרי אמבט מעוצבים

בחרו באביזרי MGS ליצירת עיצוב מטאלי כסוף עם ליטוש מיוחד

אביזרי אמבט מעוצבים אלו אינם דורשים עבודות התקנה סבוכות, ובאמצעות הנחה על הקרקע או משטח העבודה הם יכולים לשנות באופן חסר תקדים את יחסכם לתפאורת החדר. למעט מחזיקי הברזים, התקני המגבות וניירות הטואלט שדורשים הברגה לקיר, יתר האביזרים מבוססים על הצבה פשוטה ותו לא. אם אתם מעוניינים להגשים בחדר שלכם עיצוב מודרני מטאלי, כאן תוכלו למצוא את נקודות הפתיחה שלכם להתחיל בתהליך.

ליהנות משימוש קל, פורה ויציב באביזרי בוטיק

בחברת MGS אביזרי אמבטיה נוחים להפליא לשימוש, מטמיעים בכם תחושת יציבות ודואגים להנאה צרופה שלכם בחדר האמבטיה. מי שמעוניין להתחדש במוצרי יוקרה שיעשו את השימוש בחדר למענג במיוחד יצטייד במוצרי MGS בכל התחומים: מתליית מגבות ועד תליית ברזי אגנית, מכלי אחסון לניירות טואלט ואז מסננים לכיורים ותאי רחצה.

תותחני עיצוב חדרי אמבטיה – כשאיכות פוגשת בנוחות

בחברת תותחני מתמחים בעיצוב כיורים יוקרתיים לאמבטיה. כאן תוכלו למצוא מגוון רחב של אביזרי אמבט יוקרתיים בהתאמה אישית לכל צורך בחדר הרחצה. אביזרי אמבט בשילוב נירוסטה לא מחלידים, שומרים על מבריקות וחדשנות למשך שנים רבות ומקנים למשתמש חוויית רחצה מדוגמת, קלה ונוחה ביותר. בואו להתחדש באביזרים נלווים אטרקטיביים לחדר אמבטיה מן המעלה הראשונה!

 

 

 

 

 

תקרות נמתחות