סוככי זרועות

     
 

סוככי זרועות - פתרון הצללה דקורטיבי

זקוקים לסוכך חדש לכניסה לחנות? אולי להתקן הצללה שיקל על עומס קרינת השמש במרפסת ואפילו בחלון של דירת הבניין? בואו לבחור סוככי זרועות בהתאמה אישית! סוככי הזרועות נועדו בראש ובראשונה לספק צל למרחבים החשופים לשמש כדוגמת פתחי חלונות, פתחי מרפסות, ויטרינות, מגרשי חנייה, ועוד. ברם, יש בסוכך גם אלמנט שיווקי. הרי הסוכך צריך להגן עלינו גם מקרינת שמש עקיפה וגם מקרינת שמש ישירה. על מנת לבצע את המשימה האחרונה, על הסוכך להכיל קצה-יריעה: של אנכי אשר תפור בחלק הקדמי של הסוכך כלפי מטה. של זה, אשר עוביו לא יותר מ- 15-30 ס"מ משמש לפרסום ושיווק, וניתן להדפיס עליו את שם המותג שלכם.

כך תבחרו את סוככי הזרועות שלכם

את סוככי הזרועות כדאי לבחור באמצעות הדמיית מחשב. היא תספק לכם מגוון רחב של עיצובים מרתקים הן של בד היריעה והן של הזרוע עצמה. זה אמנם מפתיע, אך על אף שמדובר ברכיב פרזול, חלקים לא מעטים ממנו נשארים בולטים אחרי ההתקנה ומשפיעים על עיצובו של ההתקן. בבחירת עיצוב סוככי זרועות נהוג לבחון האם היריעה מתאימה לעיצוב הזרוע והאם ההתקן כולו מתאים לעיצוב המבנה שלכם.

כך תוודאו כי הרכיבים האלקטרוניים או המכניים של ההתקן תקינים

מאד חשוב לוודא זאת משום שבחורף השארת הסוכך פתוח היא מפגע בטיחותי והיא עלולה לשחוק ואף להרוס כליל את הסוכך. לכן, מאד חשוב לוודא שקל לגלגל את הסוכך. עושים זאת באמצעות הדגמה, אם זה סוכך מכני, או ניסוי ותהייה בהפעלת בקר חשמלי, אם הסוכך הנו חשמלי. מאד חשוב לעשות את זה לפני הקנייה בשביל לדעת מה אתם עומדים להביא הביתה/לגן האירועים, ולהבטיח שזה התקן שמתאים לשימושכם.

פרגוטופ – רכישת סוככי זרועות המתאימים למבנה שלכם

אם אתם מצויים לפני רכישת סוכך זרועות, מאד חשוב לבחור בטובים ביותר. לחברת פרגוטופ סוככים מלוא הניסיון הדרוש על מנת לסייע לכם לבחור סוכך נדרש, להתקין אותו ולהבטיח תחזוקה תקינה אליו למשך כל תקופת האחריות, וגם להשיא עצות זהב אחריה, כשתצטרכו לשאול על עתיד ההתקן. במילים אחרות, חשוב שיהיה ספק שיתמוך בכם ויבטיח שיש לכם לאן לפנות בנושא מוצרי ההצללה. סוככי זרועות של פרגו טופ מגוונים, מעוצבים באופן מקורי ומאפשרים תכנון טוב של הסטייל החיצוני במבנה.
 

 

 

 

 

תקרות נמתחות