משטחי שיש למטבח

     
 

משטחי שיש למטבח – עיצוב ייחודי

אם גם אתם מעוניינים להגיע הכי רחוק שיש בתחום עיצוב המטבח, משטחי שיש למטבח ברמה אחרת מחכים לכם באולמות התצוגה! הרשו לנו להציג לכם את 2 הפירמות המהוות את המילה האחרונה בתחום: "אבן קיסר" ו- "לפיטק". אבן קיסר הוא מותג ידוע לכל, אבל מעטים יודעים באמת מה מסתתר מאחורי צמד המילים. אבן קיסר, כשמו כן הוא: אסופה של אבנים המתאחדים בסיתות למשטח אחד. המשטח יכול להיות צבעוני עד כדי ציור אמתי, וגם חד גוני במרקם פסיפס. לפיטק, לעומת זאת, הוא תמיד משטח בעל צבע אחד, לרוב כהה, בעל תכונות ייחודיות של עמידוּת ויכול להיות מוצב באקלים בעייתי, בחום, בלחות ותחת זרימת מים חזקה.

עיצוב המטבח עם שיש אבן קיסר

נחשב למורכב שבעיצובי המטבח. על מנת להביא הביתה עיצוב אטרקטיבי, אתם תצטרכו לבחור את צבע השיש ואת הצורה שלו. כמו כן, תצטרכו לבחור את סוג המשטח. האם ברצונכם להישאר עם שיש חד גוני או דו גוני על בסיס צבע בהיר על רקע שחור, או שבכוונתכם לעצב את הבית עם משטח קונצ'טו צבעוני לחלוטין דמוי תמונה? בקטלוג שלנו תוכלו להיחשף לדגמי שיש רבים ולבחור את המתאים לכם ביותר הן מבחינת הטקסטורה והן מבחינת מרקם הצבעים הנדרש לכם.

משטחי שיש למטבח

עיצוב המטבח עם שיש לפיטק

לפיטק הוא שיש אשר השוני העיקרי מדגם אחד למשנהו הוא בטקסטורה. היא יכולה להיות חלקה או מחוספסת, גלית או בעלת מרקם אחיד. מבחינת הצבעים, מדובר בצבעים הסובבים סביב המרקם הכהה, וגם צבעים בהירים במהותם כמו אדום למשל יהיו חשוכים וכהים יחסית. משטח כהה זה מאפשר לכם עמידות מפני מים, עומס חום וכמעט כל מפגע-אקלים אחר.

יגל מטבחים – עיצוב מטבח מעולם אחר!

בואו לעצב מטבחים ביגל מטבחים מטבחים, ולגלות שפע רב של אפשרויות עיצוב ייחודיות. יגל מטבחי יוקרה פותחת לכם את מגוון האפשרויות לעצב את המטבח שלכם בדרכים ייחודיות ונדירות אשר יגרמו לאורחים שלכם להרים גבה בכל פעם שהם יבקרו בביתכם. כמובן שגם לכם צפויה עדנה של ממש. מעוניינים להביא את החלום הביתה? צרו קשר!

יש לכם שאלות? רוצים לדעת עוד? פנו אלינו בנושא משטחי שיש למטבח!

 

 

 

 

 

 

 

תקרות נמתחות