התקנת ספרינקלרים

     
 

התקנת ספרינקלרים נסתרים לבית

מאז ומעולם חשבנו כצרכנים כיצד להנגיש עבורנו אמצעי הגנת אש בדומה לאמצעים האוטומטיים שיש במשרדים הגדולים. הבעיה המרכזית הייתה שהם היו בולטים, לא יפים במיוחד והיו חייבים בהתקנה בחלק המרכזי של הגג, מה שלא ניתן להעלות בדעתנו שיקרה בבית: הרבה יותר הגיוני שתהיה מנורה במיקום שכזה. כיום ישנו פתרון לבעיה: ספרינקלרים נסתרים לבית. מדובר במתזים קטנים אשר מותקנים בפינות ובמקומות פחות גלויים ועדיין מסוגלים להתיז מים בנפח רב במקרה של שריפה קטנה כגדולה.
 
התקנת הספרינקלרים הנסתרים
 
יש לפנות לחברת בטיחות האש ולהזמין ממנה התקנת ספרינקלרים נסתרים לבית. החברה תתקין את הספרינקלרים, תחבר אותךם למערכת בטיחות אש, והאחרונה תדאג לספק מים לספרינקלרים המחוברים. הספרינקלרים ייבחרו בקפידה על ידי עובדי החברה, אשר יאפיינו את הבית ויקבעו נקודות להתקנת הספרינקלרים. החברה תרשום את מפת ההתקנה ביומן שלה עבור כל לקוח ולקוח, כך שגם אם תצטרכו שירות ותתקשרו לחברה, הטכנאי יידע מיד איפה ספקינקלרים נמצאים, והיכן ממוקמת המערכת המרכזית – גם אם הוא טכנאי חדש שפעם ראשונה אצלכם.
 
החברה מבצעת הדרכות לתפעול המערכת
 
החברה מבצעת הדרכות לכל הלקוחות בנושא הפעלת מערכת הגנת אש. היא תלמד אתכם כיצד לבטל מתז באזור מסוים, כיצד להשיבו להפעלה, וכד'. לעתים, תיתכן תקלה במערכת – כמו מתז שהתיז על אף שאין עשן במרחק קצר אליכם ואז תצטרכו לנטרל את הספרינקלר הסורר ולקרוא לנציגי החברה שיתקנו אותו. בנוסף, החברה זמינה לכל שאלותיכם ונושאי שירות שונים עליהם נדרש מענה.
 
מה חשוב לדעת על ספרינקלרים נסתרים?
 
ספרינקלרים נסתרים אינם גלויים בשל היותם קטנים ומותקנים במקומות שקשה להגיע אליהם. חשוב לזכור היכן נמצאים הספרינקלרים, היכן נמצאת המערכת המרכזית אליה הם מחוברים, וכיצד לנטרל ספרינקלרים בעת הצורך. על כל ספרינקלר ישנה אחריות מטעם היצרן וגם מטעם חברת ההתקנה. בשונה מקניית רהיטים – בתחום אבטחת הבית הצרכן צפוי להזדקק לנציגי החברה כנותני שירות לעתים תכופות יותר, ולכן חשוב לבחור בחברה אמינה, אשר תוכל להיות שם לצדכם, ולא כזו שמתייחסת להתקנת מוצריה בגדר "שגר ושכח". בחברה אמינה תזכו לזמני מענה קצרים ולפתרון בעיה ללא ביורוקרטיה רבה. בנוסף, בחברה אמינה וחזקה תוכלו להתעדכן חדשות לבקרים על מוצרי הגנת האש החדשים ולשדרג באמצעותם את מערכת הגנת האש שלכם בבית.​ השב העבר

 

 

 

 

תקרות נמתחות